Aktualny czas: 22-01-2018, 22:59 Rejestracja

Moderowane przez: Ikarus 132, Nervoplan™

Regulamin MZA
1. Minimalny etat to 1/7, a dla kierowców zatrudnionych już w naszej vFirmie, którzy przeszli pozytywnie okres próbny - 1/14. Kierowcy aktywnie zatrudnieni w firmie "Mobilis" na stały etat min. 2/7, mający min 500 pkt na koncie mogą zatrudnić się na etat zasilający w MZA.
2. Okres próbny trwa 14 dni, zwolnieni są z niego kierowcy, którzy pomyślnie przeszli okres próbny w naszej vFirmie. Podczas okresu próbnego nie można brać urlopu (nie dotyczy długoterminowych urlopów w okresie ferii letnich i zimowych) i mieć stałego wozu. Jeden nieprzejechany kurs podczas okresu próbnego to zwolnienie i wpisanie na CL.
3. 1 nieprzejechany kurs to 1 ostrzeżenie. 3 ostrzeżenie i każde następne to nagana. 3 nagany to zwolnienie i wpisanie na CL.
4. Czarną Listę odrabia się w tym symulatorze, w którym się ją dostało.
5. Aby odrobić CL należy przejechać 25 kursów w ciągu 30 dni*. Wszystkie kursy wybiera i zgłasza kierowca w dyspozytorni na zasadzie kursu z wolnego.
6. Zwolnienie dyscyplinarne w vBusie = wyrzucenie z MZA
7. W MZA obowiązuje tydzień zmian: w 1 tygodniu można jeździć jedną zmianę, po zmianie C obowiązkowo przyznawane jest wolne wliczone w etat.
8. Można jeździć maksymalnie 2 zmiany pod rząd, pod warunkiem, że w dniu poprzedzającym kierowca nie ma wpisanej zmiany B lub w dniu następnym kierowca nie ma wpisanej zmiany A.
9. Można wziąć 21 dni urlopu, maksymalnie 7 pod rząd (nie dotyczy wakacji). Urlopy NŻ wliczane są do ogólnego urlopu.
10. Prośbę o zwykły urlop składa się w kancelarii ruchu, a o urlop NŻ w dyspozytorni.
11. Dozwolona jest jazda innym modelem niż tym z naszego downloadu na własny użytek, pod warunkiem, że jest podobny do realnego warszawskiego autobusu. Całkowicie zakazane jest jakiekolwiek rozpowszechnianie modelu bez zgody i wiedzy jego autora pod groźbą usunięcia konta na forum. Należy jednak poinformować o tym fakcie w dyspozytorni w celu wpisania autobusu do spisu taboru oraz ewidencji warsztatowej.
12. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego nieprzestrzegania.

*Dni, o których mowa, to czas maksymalny. Oznacza to, że ma się dokładnie 30 dni na przejechanie danej ilości kursów - dni zaś następują po sobie, a czas na odrobienie CL jest jednym kawałkiem. Wniosek z wpisem "odrabiam w dniach 25-30.01; 2-10.02" itd. jest zatem wnioskiem niepoprawnym, który zostanie odrzucony.

Poddziały w "MZA Warszawa"
  Dział Wątków Postów Ostatni post
Dział jest zablokowany
Archiwum
MZA


Moderowane przez: Ikarus 132, Nervoplan™
67 Tematów
2,681 Postów
[Dyspozytornia MZA [grudz...
04-01-2018 19:58
przez Nervoplan™

MZA Warszawa

Sortuj według:
  1,019 Odpowiedzi
371,039 wyświetleń
  20 Odpowiedzi
378 wyświetleń
 
Idź do pierwszego nieprzeczytanego postu Konkursy MZA
Napisany przez Ikarus 132
4 Odpowiedzi
2,535 wyświetleń
  0 Odpowiedzi
2,011 wyświetleń


Szukaj w tym dziale:

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten dział:
14 gości